پنجمین همایش کمپین من طراحم در برج آزادی برگزار شد

پنجمین همایش یک روزه کمپین من طراحم با حضور پیشکسوتان دیزاین ایران و با همکاری انجمن‌های صنفی طراحی در برج آزادی تهران با موضوع حرفه‌ دیزاین در ایران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پنجمین همایش یک روزه کمپین من طراحم، آخرین رویداد از مجموعه رویدادهای هفته دیزاین تهران بود که امسال به صورت متمرکز در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی با استقبال صدها طراح از رشته‌های مختلف طراحی برگزار شد.

در این رویداد ابراهیم حقیقی هنرمند پیشکسوت طراحی گرافیک، کامران صفامنش پیشکسوت معماری و علی کلانی پیشکسوت طراحی صنعتی در پنلی با سعید باباوند به گفتگو درباره حرفه‌ دیزاین پرداختند.

همچنین طراحان سرشناسی چون وحید نویدآذر، بیژن صیفوری، علی نقوی نمینی، میترا شاهسوند، سارا کلانتری، تکتم همتی، فریش البرزکوه و رسام رستمی از منظر رشته‌های مختلف طراحی سخنرانی‌هایی درباره تجربیات خود از دیزاین داشتند. مهران هاشمی، مهرداد زواره محمدی، صادق خداپرست و ایمان یاری به عنوان نمایندگان و اعضای هیأت مدیره‌ی انجمن‌های صنفی طراحی در پنلی دیگر، نظام‌ها و معیارهای مختلف برای تعرفه‌ی دیزاین را مورد بحث قرار دادند. در این همایش پیامی ویدئوی نیز از حسین امانت، معمار برج آزادی تهران پخش شد که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

این همایش یک‌روزه به همراه مجموعه رویدادهای دومین هفته دیزاین تهران به همت اعضای داوطلب کمپین من طراحم و با همکاری انجمن صنفی طراحان صنعتی، انجمن صنفی طراحان لباس و پارچه، انجمن صنفی طراحان گرافیک، جامعه مهندسان مشاور، انجمن صنفی طراحی گرافیک متحرک برگزار شد.

هفته دیزاین تهران از روز جمعه ۲۲ آذرماه با افتتاحیه نمایشگاه آثار برگزیده‌ی رشته‌های مختلف دیزاین در ایران کار خود را آغاز کرد و در طول هفته با برگزاری پنج نشست آموزشی و پنج دورهمی شب طراحان به کار خود ادامه داد.

کمپین من طراحم با بیش از ۹۲۰۰ عضو طراح، یکی از معدود جوامع فراگیری است که همه رشته‌های طراحی را در بر گرفته است و فعالیت‌های خود را به صورت غیرانتفاعی و مبتنی بر فعالیت‌های داوطلبانه طراحان پیش می‌برد. رویدادهای این کمپین نیز هر سال باعث می‌شود هزاران نفر با هشتگ #منطراحم در شبکه‌های اجتماعی به طرح دغدغه‌های شغلی دیزاین بپردازند.

کد خبر 4806327

mehrnews.com/news/4806327

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : دیزاین ,طراحی ,طراحان ,صنفی ,کمپین ,همایش ,انجمن صنفی ,دیزاین تهران ,پنجمین همایش ,رشته‌های مختلف ,صنفی طراحی ,هفته دیزاین تهران ,رشته‌های مختلف طراحی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه خبری مکان نیوز مردن امرساده ای ایست قلمستان اندیشه وبلاگ شهریار Robert good Bernd پالس اکسیمتر چیست؟